Doprovodný program


Zpěv

Livie Kuchařová

Pro zpestření každé větší, ale i menší akce Vám představujeme Livii Kuchařovou – zpěvačku, textařku, účastnici několika talentových soutěží (2008 – 3.místo Czechtalent Zlín), 2012 semifinále Československo má talent.
Studentka pražské konzervatoře.

Od mala navštěvovala hodiny ZUŠ Opočno, odmaturovala na konzervatoři Jaroslava Ježka obor muzikál. V současné době se podílí na své tvorbě a studuje populární zpěv na pražské konzervatoři.
Minulý rok zahostovala na desce raperské dvojici MAAT( Než zhasnou světla ), spolupráce se jí zalíbila, a tak pokračovala dále s rapery jako Charles Sheen ( Peaceful ) aj ..
V červenci 2013 ve stejné stáji pak natočila singl O nich.


Parašutisti

Zpestření Vaši oslavy parašutisty? Seskok 3 a více paragánů není problém. Zajistíme i to.


Taneční a hudební skupiny

HIRO 21 taneční skupina

Taneční skupina Hiro 21 zpestří Vaši akci svým nevšedním vystoupením. Jedná se o taneční styl breakdance (bboying) astreetdance. Tento druh tance je velmi populární a můžete ho vidět v mnoha televizních show a talentových soutěžích.
Je však rozdíl sledovat tanečníky jen v televizi nebo vnímat atmosféru vystoupení naživo. Tanečníci a tanečnice ze skupiny Hiro 21 mají zkušenost s vystupováním na dětských dnech, plesech, diskotékách, ale i srazu zahrádkářů:) Pravidelně se účastní zahraničních akcí. Dokáží zaujmout každou generaci a atmosféru přizpůsobit publiku.


zpět na služby